Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

Wydarzenia z roku 2016-2017

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2016/2017

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2016/2017

       W dniu 22 czerwca odbyła się w przedszkolu uroczystość pożegnania sześciolatków oraz zakończenia roku szkolnego połączona z Piknikiem Rodzinnym. Po krótkim powitaniu pani dyrektor wystąpiły maluszki i średniaki z radami na wakacje. Następnie średniaki pożegnały starszaków wręczając im upominki, a starszaki pożegnały się z przedszkolem dziękując wszystkim za opiekę, starania i trudy wychowania. Wszystkie przedszkolaki otrzymały książki od Rady Rodziców, słodki upominek od „kuchni” , a dzieci grupy najstarszej dyplom ukończenia przedszkola i pamiątkowe tabla.

Na zakończenie były życzenia: zdrowych i bezpiecznych wakacji oraz udanego wypoczynku.

Pani dyrektor nagrodziła dyplomem – podziękowania Rodziców, którzy aktywnie przez cały rok włączali się w życie przedszkola i bezinteresownie pomagali.

W tym samym dniu odbył się „Piknik Rodzinny” z pieczeniem na ognisku kiełbasek, pysznym ciastem przygotowanym przez rodziców. Dzieci aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Były liczne atrakcje: wielka zjeżdżalnia, malowanie twarzy, zabawy przy muzyce.

Zobacz zdjęcia.

Dziękujemy radzie Rodziców oraz
wszystkim Rodzicom za przygotowanie
i udział w uroczystości.

NASI DZIELNI STRAŻACY

NASI DZIELNI STRAŻACY

Gwałtu, rety, dom się pali,
Już strażacy przyjechali...”

     Podczas spotkania ze strażakami przedszkolaki zapoznały się z trudną i niebezpieczną pracą strażaków oraz poznały sprzęt strażacki. Spotkanie ze strażakami zawsze wyzwala wiele radości i zainteresowania ze strony dzieci.

Zobacz zdjęcia

 

Serdecznie dziękujemy
druhom OSP Tymowa
za poświęcenie czasu dla dzieci
oraz za słodycze, które przekazali przedszkolakom.

PIKNIK Z UDZIAŁEM POETKI, PLASTYKA

PIKNIK Z UDZIAŁEM POETKI, PLASTYKA

       W dniu 12.06 Stowarzyszenie VESNA z Gnojnika zorganizowało w naszym przedszkolu MINI_PIKNIK na, który Prezes Stowarzyszenia Pani Bożena Malaga Wrona zaprosiła Panią Barbarę Paluch(Paluchowa) – artystę, plastyka ASP Kraków, a zarazem poetkę poezji dziecięcej. Pani Paluchowa przedstawiła swoją poezję dla dzieci. Z grupką dzieci przedstawiała krótkie teatrzyki. Chętne dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki – nagrodą była książka poetki „O góralce Hanusi i panience Danusi”. Były też zabawy z tunelem i chustą animacyjną. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Deszcz przerwał zabawę w ogrodzie toteż biesiadę dokończyliśmy w budynku przedszkola.

Zobacz zdjęcia

Dziękujemy pani Prezes Bożence za
zorganizowanie pikniku,
a Rodzicom za udział i słodki poczęstunek.

WIZYTA W PARKU ROZRYWKI W ZAWADZIE

PARK ROZRYWKI W ZAWADZIE

W dniu 13 czerwca dzieci wraz z opiekunami udały się do Parku Rozrywki „Szara Sowa” w Zawadzie k/Tarnowa dzieci aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Ośrodek świetnie usytuowany w starym sadzie pośród drzew owocowych, posiada wiele atrakcji m.in.: Park linowy dostosowany do możliwości dzieci, labirynt, który można pokonać pieszo, mini motorem lub mini autem. Poza tym mini-golf, zjeżdżalnia , kolorowe domki, leżaki, hamaki. Wewnątrz budynku sale zabaw. Każdy znalazł coś dla siebie. W drodze powrotnej niektórzy odsypiali zmęczenie.

Zobacz zdjęcia

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

Jak co roku w przedszkolu zorganizowano „Dni otwarte” dla dzieci przyjętych na nowy rok szkolny 2017/2018. Dzieci przybyły z rodzicami. Podczas zabaw integrowały się z przedszkolakami. Dzieci oglądały sale przedszkolne, bawiły się zarówno na salach jak i w ogrodzie, gdzie korzystały z urządzeń, piaskownicy.

Serdecznie zapraszamy dzielnych przyszłych przedszkolaków już we wrześniu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

2020  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.