Publiczne Przedszkole Tymowa

V RODZINNE  KOLĘDOWANIE

DSC01371                                       „Przybieżeli do Betlejem...”

Już po raz kolejny spotkaliśmy się, aby Rodzinnie kolędować. Do udziału w konkursie zgłosiło się  sześć  Rodzin.
Poniweaż warunki atmosferyczne nie pozwoliły wielu dzieciom z rodzinami dotrzeć było nas trochę mniej niż zwykle.  Po konkursie wszyscy wspólnie kolędowaliśmy  przy akompaniamentach dwóch uczniów Szkoły Podstawowej w Tymowej Grzegorza i Jakub.  Przy blasku świec i słodkim poczęstunku wyśpiewaliśmy moc kolęd i pastorałek.

Dziękujemy sredecznie za udział
                                                                                             w  spotkaniu oraz pomoc
                                                                                                         w organizacji

Zdjęcia - V RODZINNE  KOLĘDOWANIE

Rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „Potrawy z ziemniaka”

konkulRozstrzygnięcie konkursu „Potrawy z ziemnaka” odbyło się wraz z przedstawieniem inscenizacji „Owocowo – warzywnie” w wykonaniu chętnych dzieci z grupy „Żabki” i „Motylki”.

Przyniesione potrawy były smaczne, kolorowe i estetycznie podane. Uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Zdjęcia - Konkurs kulinarny

Odwiedził nas święty Mikołaj

mikolaj„W grudniową noc przybył do nas w saniach
 Mikołaj i worek prezentów”

Zdjęcia - Mikołajki

„Andrzejki” w przedszkolu

„Hokus – pokus, czary-mary...”

and2018 Andrzejki były wspaniałą zabawą dostarczającą wielu przeżyć i emocji, przeprowadzoną przez animatorów. Wszystkie dzieci były przebrane w niezliczoną rzeszę wróżek, czarownic, czarodziejów. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się czas na słodki poczęstunek.

Zdjęcia  - Andrzejki

„Święto Pluszowego Misia”

swietomisiaZ okazji Światowego Dnia Misia   przybyła do nas bibliotekarka wraz z „prawdziwym misiem”. Były zabawy, czytanie bajek i malowanie misiów.

2019  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa
W.G.