Publiczne Przedszkole Tymowa
Ocena użytkowników:  / 0

Zakończenie roku

Dziś żegnamy się, choć tak smutno nam,
lecz przed nami nowy etap życia
szkoła woła nas”.

zakonczenie        21 sześciolatków tymi słowami żegnało przedszkole. Prezentując swoje umiejętności wokalno – recytatorskie. Młodsze grupy również pożegnały się. Z przedszkolem na czas wakacji wierszem i piosenką. Na zakończenie były życzenia miłych i bezpiecznych wakacji oraz dyplomy, upominki i podziękowania.

Ocena użytkowników:  / 1

Piknik rodzinny

piknik Rodzinny piknik odbył się w tym roku 18 czerwca w ogrodzie przedszkolnym. Zabawy dla dzieci i rodziców prowadziła grupa animatorów. Był ruch przy muzyce, zabawy zręcznościowe, malowanie „buziek' i tworzenie z balonów różnych dziwnych zwierząt. Ponadto było ognisko, smażenie kiełbasek i słodki poczęstunek

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie oraz udział
w tej rodzinnej uroczystości.

Ocena użytkowników:  / 1

Dni otwarte

dni  W dniach 12 i 13 czerwca przedszkole było otwarte dla dzieci, które od września rozpoczną przygodę z przedszkolem. Chętnie uczestniczyły w zabawach organizowanych w salach oraz ogrodzie przedszkolnym pod czujnym okiem swoich mam integrując się ze społecznością przedszkolną.

Ocena użytkowników:  / 3

Wycieczka do Krakowa

P 20180529 133155 vHDR Auto29 maja dzieci z naszego przedszkola wyjechechały na wycieczke do Krakowa. Odwiedziły ZOO oraz zamek na Wawelu.

Ocena użytkowników:  / 2

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU W TYMOWEJ

10831Wszystkie dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola na nowy rok szkolny 2018/2019 zapraszamy na dni otwarte w dniach 12 i 13 czerwca. w godzinach od 9.30  do 12.00.

2018  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa
W.G.