Publiczne Przedszkole Tymowa

słoneczna, radosna
budzi kwiety, budzi drzewa
ze skowronkiem śpiewa"

W przedszkolu powitano wiosnę krótką inscenizacją"Witaj Wiosno" i kolorowym korowodem z Marznną, który przmaszerował w najbliższej okolicy przedszkola.

Pierwsza pomoc – warsztaty dla najmłodszych

pp    Najstarsza grupa „Motylki” uczestniczyła w spotkaniu z wolontariuszami „Stowarzyszenia – Służba Maltańska – pomoc medyczna”.

Dzieci poznały sposoby udzielania pierwszej pomocy nie tylko teorytycznie, ale pod okiem ratowników doskonaliły umiejetności praktyczne, w czasie quizu podsumowującego zdobytą wiedzę uczestnicy otrzymali nagrody.

dbid

W  OSP w Tymowej odbyła się uroczystość przedszkolna „Dzień Babci i Dziadka” połączona z zabawą karnawałową. Przedszkolaki przedstawiły program zakończony wspólnymi życzeniami, a po odśpiewaniu sto lat i wręczeniu upominków odbyło się prawdziwe taneczne szaleństwo w rytm muzyki disco i nie tylko. W przerwach między tańcami był krótki odpoczynek i słodki poczęstunek.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za
                                                                   pomoc w przygotowaniu uroczystości od strony kulinarnej
                                                                                      oraz OSP Tymowa za udostępnienie sali.

Zobacz zdjęcia - Dzień Babci i Dziadka

V RODZINNE  KOLĘDOWANIE

DSC01371                                       „Przybieżeli do Betlejem...”

Już po raz kolejny spotkaliśmy się, aby Rodzinnie kolędować. Do udziału w konkursie zgłosiło się  sześć  Rodzin.
Poniweaż warunki atmosferyczne nie pozwoliły wielu dzieciom z rodzinami dotrzeć było nas trochę mniej niż zwykle.  Po konkursie wszyscy wspólnie kolędowaliśmy  przy akompaniamentach dwóch uczniów Szkoły Podstawowej w Tymowej Grzegorza i Jakub.  Przy blasku świec i słodkim poczęstunku wyśpiewaliśmy moc kolęd i pastorałek.

Dziękujemy sredecznie za udział
                                                                                             w  spotkaniu oraz pomoc