Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

Dokumenty

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5. 2016 L Nr 119/36  Dz.Urz. UE PL) informujemy, iż w Przedszkolu w Tymowej:

1. ADMINISTRATOREM PAŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH jest Publiczne Przedszkole w Tymowej. Tymowa 376A, 32-863 Tymowa reprezentowane przez Dyrektora  mgr Magdalenę Bednarek; kontakt  pod numerem telefonu: 14 6860500, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

2. INSPEKTOREM OCHRONY DANYCH  W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W TYMOWEJ jest pan Artur Kuchno, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

DOKUMENTY:

Ochrona Danych Osobowych

Deklaracja Dostępności Strony Internetowej

2024  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.