ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2016/2017

W dniu 22 czerwca odbyła się w przedszkolu uroczystość pożegnania sześciolatków oraz zakończenia roku szkolnego połączona z Piknikiem Rodzinnym. Po krótkim powitaniu pani dyrektor wystąpiły maluszki i średniaki z radami na wakacje. Następnie średniaki pożegnały starszaków wręczając im upominki, a starszaki pożegnały się z przedszkolem dziękując wszystkim za opiekę, starania i trudy wychowania. Wszystkie przedszkolaki otrzymały książki od Rady Rodziców, słodki upominek od „kuchni” , a dzieci grupy najstarszej dyplom ukończenia przedszkola i pamiątkowe tabla.

Na zakończenie były życzenia: zdrowych i bezpiecznych wakacji oraz udanego wypoczynku.

Pani dyrektor nagrodziła dyplomem – podziękowania Rodziców, którzy aktywnie przez cały rok włączali się w życie przedszkola i bezinteresownie pomagali.

W tym samym dniu odbył się „Piknik Rodzinny” z pieczeniem na ognisku kiełbasek, pysznym ciastem przygotowanym przez rodziców. Dzieci aktywnie spędziły czas na świeżym powietrzu. Były liczne atrakcje: wielka zjeżdżalnia, malowanie twarzy, zabawy przy muzyce.

Zobacz zdjęcia.

Dziękujemy radzie Rodziców oraz