PIKNIK Z UDZIAŁEM POETKI, PLASTYKA

W dniu 12.06 Stowarzyszenie VESNA z Gnojnika zorganizowało w naszym przedszkolu MINI_PIKNIK na, który Prezes Stowarzyszenia Pani Bożena Malaga Wrona zaprosiła Panią Barbarę Paluch(Paluchowa) – artystę, plastyka ASP Kraków, a zarazem poetkę poezji dziecięcej. Pani Paluchowa przedstawiła swoją poezję dla dzieci. Z grupką dzieci przedstawiała krótkie teatrzyki. Chętne dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki – nagrodą była książka poetki „O góralce Hanusi i panience Danusi”. Były też zabawy z tunelem i chustą animacyjną. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Deszcz przerwał zabawę w ogrodzie toteż biesiadę dokończyliśmy w budynku przedszkola.

Dziękujemy pani Prezes Bożence za
zorganizowanie pikniku,
a Rodzicom za udział i słodki poczęstunek.