Święto patriotyczne w Czchowie

Święto patriotyczne

043W ramach realizacji zadań z planu rocznego nasze przedszkole przygotowało akademię z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja pod hasłem „piękna nasza Ojczyzna – my dzieci ją kochamy” w kinie Baszta w Czchowie. Dzieci z powagą i dumą śpiewały piosenki o Polsce oraz zaprezentowały dwa tańce: Polonez i Krakowiak.

Spotkanie to było piękną lekcją historii i patriotyzmu dla wszystkich zebranych gości. Za swój występ mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami.