Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

wydarzenia-z-roku-2017-2018

Zakończenie roku

Zakończenie roku

Dziś żegnamy się, choć tak smutno nam,
lecz przed nami nowy etap życia
szkoła woła nas”.

 zakonczenie        21 sześciolatków tymi słowami żegnało przedszkole. Prezentując swoje umiejętności wokalno – recytatorskie. Młodsze grupy również pożegnały się. Z przedszkolem na czas wakacji wierszem i piosenką. Na zakończenie były życzenia miłych i bezpiecznych wakacji oraz dyplomy, upominki i podziękowania.

Zobacz zdjęcia

Piknik

Piknik rodzinny   

      piknik Rodzinny piknik odbył się w tym roku 18 czerwca w ogrodzie przedszkolnym. Zabawy dla dzieci i rodziców prowadziła grupa animatorów. Był ruch przy muzyce, zabawy zręcznościowe, malowanie „buziek' i tworzenie z balonów różnych dziwnych zwierząt. Ponadto było ognisko, smażenie kiełbasek i słodki poczęstunek

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie oraz udział
w tej rodzinnej uroczystości.

Zobacz zdjęcia

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

P 20180529 133155 vHDR Auto29 maja dzieci z naszego przedszkola wyjechechały na wycieczke do Krakowa. Odwiedziły ZOO oraz zamek na Wawelu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

DNI OTWARTE

Dni otwarte

   dni  W dniach 12 i 13 czerwca przedszkole było otwarte dla dzieci, które od września rozpoczną przygodę z przedszkolem. Chętnie uczestniczyły w zabawach organizowanych w salach oraz ogrodzie przedszkolnym pod czujnym okiem swoich mam integrując się ze społecznością przedszkolną.

Zobacz zdjęcia

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU W TYMOWEJ

DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU W TYMOWEJ

10831Wszystkie dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola na nowy rok szkolny 2018/2019 zapraszamy na dni otwarte w dniach 12 i 13 czerwca. w godzinach od 9.30  do 12.00.

2020  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.