MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS „JESIEŃ WIERSZEM MALOWANA”

Po powitaniu przez panią dyrektor w nastrój jesieni wszystkich zebranych wprowadziły dzieci z najstarszych grup przedszkola w Tymowej w inscenizacji o jesieni.
Następnie wystąpiły dzieci z wymienionych wyżej placówek, których recytację oceniało jury, w skład, którego zaproszeni zostali:
Pan Tadeusz Płachta - Zastępca Burmistrza,
Pani Elżbieta Ogiela – Dyrektor MOKSiR w Czchowie,
Pani Lucyna Krzyżak – Dyrektor Zespołu Szkół w Tymowej,
Pani Agata Kozdrój- Bibliotekarka Publicznej Biblioteki w Czchowie – Filia w Tymowej.
Jury wyłoniło zwycięzców:
W kategorii 3 – 4 – latki: I miejsce – Julka Nieć i Kamilka Habel,
II miejsce – Hania Kozdrój
W kategorii 5 – 6 latki: I miejsce – Mateusz Fielek i Łośko Tomasz,
II miejsce – Marta Dymek,
III miejsce – Szymon Tobiasz.
Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i upominki.
Po pamiątkowych zdjęciach była kawka, herbatka, domowe ciasto. Dzieci integrowały się z naszymi przedszkolakami we wspólnej zabawie.

Dziękujemy: jury, dzieciom, rodzicom, nauczycielom
za przygotowanie do recytacji i przybycie do naszego przedszkola.