Zapraszamy na Dni otwarte do naszego przedszkola

dni otwarteDNI OTWARTE

15-16 czerwca 2016 r.

w godzinach 10.00 - 12.00

Drodzy Rodzice!!!

Dyrektor i nauczyciele zapraszają dzieci, które będą przedszkolakami od września 2016r., wraz z rodzicami na zabawy i zajęcia do Przedszkola w Tymowej.

Na dzieci czeka dużo atrakcji, rodzice będą mieli okazję zapoznać się z kadrą pedagogiczną, rozkładem dnia w przedszkolu.

W planie zabawy grupowe, zabawy z muzyką, prace plastyczne, zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Przewidziane jest również zwiedzanie przedszkola. Zapraszamy rodziców do wspólnego uczestnictwa w zajęciach razem z dziećmi.