Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

Wydarzenia z roku 2015-2016

Zakończenie roku 2015/2016

Zakończenie roku 2015/2016

„Jak ja kocham wakacje,
Niechaj pachną akacje,
wiwat letnia przygoda
i słoneczko i woda..."

DSC 8650 Tymi słowami pożegnano rok przedszkolny 2015/2016. pani dyrektor życzyła wszystkim dzieciom, rodzicom, pracownikom zdrowych, bezpiecznych wakacji i aktywnego wypoczynku. Pożegnano troje dzieci odchodzących do szkoły.

 

Zobacz więcej...Zakończenie roku 2015/2016

Wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej

Wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej

vesna15W dniu 22 czerwca wszystkie przedszkolaki na zaproszenie stowarzyszenia „Vesna" z Gnojnika wyjechały do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Gnojniku na podsumowanie projektu „ Edukacja ekologiczna Przedszkolaków i Rozwój Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Gnojniku". Aktywnie spędziły czas: bawiąc się z animatorami sadząc, krzewy i zioła. Dzieci, które wykonały Eko - strój otrzymały piękne nagrody. Na zakończenie było pieczenie kiełbasek, woda z miętą i czereśnie.

 

Zobacz więcej...Wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej

Policja w Przedszkolu

„997"

policja2016003

Po spotkaniu z przedstawicielami Komisariatu Policji w Czchowie wiemy, jak być bezpiecznym w czasie wakacji.

 

 

 

Zobacz więcej...Policja w Przedszkolu

WYCIECKA NA RANCZO „PASJA” W BRZESKU/JADOWNIKACH

WYCIECKA NA RANCZO „PASJA” W BRZESKU/JADOWNIKACH

Zobacz jak się bawiliśmy:

 

PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

Coś wam powiem w sekrecie,
Czy to zimą, czy w lecie,

Ja z rodziną lubię spędzać czas...”

 piknik002

 Zobacz jak w tym roku bawiliśmy sie na pikniku rodzinnym:

 

 

 

 

Zobacz więcej...PIKNIK RODZINNY

2020  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.