Wydarzenia z roku 2015-2016

Niechaj pachną akacje,
wiwat letnia przygoda
i słoneczko i woda..."

DSC 8650 Tymi słowami pożegnano rok przedszkolny 2015/2016. pani dyrektor życzyła wszystkim dzieciom, rodzicom, pracownikom zdrowych, bezpiecznych wakacji i aktywnego wypoczynku. Pożegnano troje dzieci odchodzących do szkoły.

Zobacz więcej...Zakończenie roku 2015/2016

Wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej

vesna15W dniu 22 czerwca wszystkie przedszkolaki na zaproszenie stowarzyszenia „Vesna" z Gnojnika wyjechały do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Gnojniku na podsumowanie projektu „ Edukacja ekologiczna Przedszkolaków i Rozwój Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Gnojniku". Aktywnie spędziły czas: bawiąc się z animatorami sadząc, krzewy i zioła. Dzieci, które wykonały Eko - strój otrzymały piękne nagrody. Na zakończenie było pieczenie kiełbasek, woda z miętą i czereśnie.

Zobacz więcej...Wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej

Policja w Przedszkolu

„997"

policja2016003

Po spotkaniu z przedstawicielami Komisariatu Policji w Czchowie wiemy, jak być bezpiecznym w czasie wakacji.

Zobacz więcej...Policja w Przedszkolu

PIKNIK RODZINNY

Coś wam powiem w sekrecie,
Czy to zimą, czy w lecie,