GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „WIOSNA WIERSZEM MALOWANA”

Kategoria 5-6 latki
I miejsce - Jakub Kuna – Zespół Szkół i Przedszkola w Złotej
II miejsce – Magdalena Kornaś – Publiczne Przedszkole w Jurkowie, Magdalena Leszczyńska – Zespół Szkół w Tworkowej Oddział Przedszkolny
III miejsce – Julia Dziedzic – Publiczne Przedszkole w Czchowie, Amelia Potępa – Zespół i Przedszkola w Złotej.
Ponadto za udział w konkursie dyplomy i upominki otrzymali: Klaudia Nadolnik i Karol Szczepański – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czchowie – Oddział Przedszkolny.,Julia Kęder – Zespół Szkół w Tworkowej – Oddział Przedszkolny oraz Wiktoria Łagosz – Publiczne Przedszkole w Tymowej.
Po zakończeniu Wszystkich ugoszczono słodkim poczęstunkiem.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie oraz przygotowanie wierszy oraz rekwizytów.