„Hej kolęda, kolęda..."

•  występ grup kolędniczych (każda rupa przedszkolna oraz grupa pracowników przedszkola)
  • konkurs „Rodzinne kolędowanie" (dzieci i rodzice)
  • wspólne koledowanie przy akompaniamencie
  • słodki poczęstunek

Wszystkie rodziny biorące udział w konkursie zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz nagrodami.
Spotkanie bardzo się podobało, rodziny wykazały się zaangazowaniem, pomysłowością, a niektórzy ujawnili swoje talenty muzyczno – wokalne.
Dzieci otrzymały moc słodyczy od zaproszonych gości.

Dyrektor przedszkola i nauczyciele
dziękują Wszystkim za udział w uroczystości,
a Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniach.

Hej kolęda, kolęda...”

Pod tym tytułem w dniu 13.01.2015r. W Publicznym Przedszkolu w Tymowej rozpoczęło się „Rodzinne koledowanie” na które przybyli zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych, lokalnych oraz cała społeczność przedszkolna (dzieci, rodzice, pracownicy przedszkola)

Pomysł zorganizowania konkursu „Rodzinne kolędowanie” powstał podczas opracowywania Koncepcji Pracy Przedszkola na rok szkolny 2014/2015.

W programie uroczystości było:

- występ grup kolędniczych (każda rupa przedszkolna oraz grupa pracowników przedszkola)

• konkurs „Rodzinne kolędowanie” (dzieci i rodzice)

• wspólne koledowanie przy akompaniamencie

• słodki poczęstunek

Dzieci otrzymały moc słodyczy od zaproszonych gości.

Dyrektor przedszkola i nauczyciele

dziękują Wszystkim za udział w uroczystości,

a Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniach.