WITAMY W NOWYM ROKU PRZEDSZKOLNYM 2013/2014

Witamy w nowym roku przedszkolnym!

„Do przedszkola co dzień rano
idę z tatą, albo z mamą...”

2 września 2013 roku rozpoczął się Nowy Rok Przedszkolny. Wszystkie dzieci pożegnały wakacje bo nadszedł czas na wspólną zabawę w przedszkolu. Jak co roku pierwsze dni września upłynęły na adaptacji nowych przedszkolaków. W obecnym roku do przedszkola zostało przyjętych 75 dzieci, z tym że jedna dziewczynka dołączy do nas od stycznia.

KRASNALEI grupa: „Krasnale” wychowawca mgr Danuta Wiśniewska , mgr Urszula Bukowiec

Bukowiec Krzysztof, Czerny Daria, Dębska Anna, Domagała Julia,  Flasiński Krzysztof, Karpiel Kornelia, Kornaś Błażej, Kwiek Ewa, Orłowicz Amelia, Pytel Patryk, Rutkowski Piotr, Sikora Kacper, Strączek Gabriela, Święch Konrad, Wątroba Magdalena, Żółty Maksymilian, Żółty Monika, Adamczyk Kamila, Bajer Piotr,Gołąb Dawid, Karpiel Ksawery, Maciejasz Krystian, Salaterska Wiktoria, Tobiasz Szymon.

MUCHOMORKIII grupa „Muchomorki” wychowawca mgr Renata Lis

Adamczyk Piotr, Gnyla Bartłomiej, Grzesicka Maja, Janik Zofia, Joniec Łucja, Karpiel Ewelina, Kociołek Gabriela, Komajszko Damian, Kozdrój Aleksandra, Lejawka Franciszek, Leszczyński Dawid, Łagosz Wiktoria,  Osuch Karolina, Perc Julia, Święch Wiktoria, Tobiasz Mateusz, Trepa Maja, Tucznio Magdalena, Urbańczyk Piotr, Włodarczyk Katarzyna, Gnela Szymon, Jakóbczyk Kacper, Michalak Wioletta, Wnęk Sebastian

PSZCZOLKIIII grupa "Pszczółki” wychowawca mgr Magdalena Kozdrój
Bodek Zuzanna, Grząbel Paweł, Grzegorzek Paulina, Jewuła Natasza, Kalarus Magdalena, Kmiecik Anna, Kołodziej Artur, Kornaś Wiktoria, Kwiek Weronika, Lasota Dawid, Martyka Kamil, Mida Dawid, Motak Jakub, Nastałek Magdalena, Pajor Tadeusz, Piechnik Damian, Rosiek Aneta, Rutkowski Mateusz, Strączek Wiktoria, Szewczyk Amadeusz, Szymocha Liliana, Urbańczyk Kacper, Wrona Krystian, Zgraja Mariola.