Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

V RODZINNE  KOLĘDOWANIE

  DSC01371                                       „Przybieżeli do Betlejem...”

    Już po raz kolejny spotkaliśmy się, aby Rodzinnie kolędować. Do udziału w konkursie zgłosiło się  sześć  Rodzin.
Poniweaż warunki atmosferyczne nie pozwoliły wielu dzieciom z rodzinami dotrzeć było nas trochę mniej niż zwykle.  Po konkursie wszyscy wspólnie kolędowaliśmy  przy akompaniamentach dwóch uczniów Szkoły Podstawowej w Tymowej Grzegorza i Jakub.  Przy blasku świec i słodkim poczęstunku wyśpiewaliśmy moc kolęd i pastorałek.


                                                                                     Dziękujemy sredecznie za udział
                                                                                             w  spotkaniu oraz pomoc
                                                                                                         w organizacji

Zdjęcia - V RODZINNE  KOLĘDOWANIE

2019  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.