Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

100 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

    niepodleglosc Cały tydzień przed rocznicą 100 lecia Odzyskania Niepodległości w przedszkolu realizowano tematy patriotyczne. W pierwszym dniu uroczystości zawieszono flagę Polski. 9 listopada przedszkolaki wraz z wszystkimi nauczycielami udałysię do szkoły na uroczystą akademię, gdzie wspólnie o godz. 11.11 odśpiewano hymn narodowy. Podczas uroczystości rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Symbole narodowe” organizowany przez PSP, w którym licznie wzięły udział przedszkolaki zdobywając nagrody i wyróżnienia.

Zobacz zdjęcia

2019  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.