Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

INAUGURACJA  WSPÓŁPRACY Z  CZŁONKINIAMI KOŁA  GOSPODYŃ WIEJSKICH „NOWOCZESNA  GOSPODYNI”

kgw Tymowa W dniu 22. 05. 2019r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Nowoczesna Gospodyni”z Tymowej w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Czchów. W warsztatach prezentujących zdrowe potrawy wzięły udział  z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem wszystkie dzieci obecne w tym dniu w przedszkolu. Przedszkolaki robiły: kolorowe kanapki, owocowe szaszłyki , jajeczne kompozycje, poznały sposób robienia masła. Dzieci wzięły udział w ciekawych konkursach organizowanych przez panie z KG. Otrzymały drobne upominki. Tym pierwszym spotkaniem przedszkole rozpoczęło współpracę z Kołem Gospodyń z myślą kontynuacji przy każdej nadażającej się okazji w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym.

 

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie

warsztatów i miłą atmosferę

Dyrektor, nauczyciele oraz dzieci

 

Zobacz zdjęcia

 

2019  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.