Małopolska w zdrowej atmosferze

przedszkole-akademia-elfow-malopolska-w-zdrowej-atmosferze-life-ip-malopolska-800  W ramach programu „Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej przedszkole otrzymało w formir darowizny oczyszczacz powietrza. W związku z tym przeprowadzono uroczystą akcję edukacyjną dotyczącą zanieczyszczenia i ochrony powietrza pt. „Czyste powietrze' z udziałem dzieci, rodziców. Zaproszone zostały również dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej w Tmowej wraz z wychowawcą.

Wszystkim biorącym udział w akcji został odczytany List Marszałka Województwa małopolskiego.