Od przedszkolaka do strażaka

TVL 1729     10 października wzięliśmy udział w spartakiadzie „Od przedszkolaka do strażaka” - edycja II. Udział wzięło 15 przedszkolaków wraz z opiekunami. Celem spartakiady jest propagowanie wśród najmłodszych dzieci z tereny powiatu brzeskiego aktywności ruchowej oraz zachowania zdrowia fizycznego i psychicznego. Organizatorami jest Ochotnicza Straż Pożarna w Czchowie, a partnerami: Szkoła Podstawowa w Czchowie, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i rekreacji w Czchowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej. Honorowy patronat objęli: Starosta Brzeski – Pan Andrzej Potępa oraz Burmistrz Czchowa – pan Marek Chudoba.

Nasze przedszkolaki zajęły dwa II miejsca oraz jedno III

Dziękujemy organizatorom za możliwość
udziału w spartakiadzie, miłą atmosferę
Folder - spartakiada oraz nagrody.