Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.

1     W naszym przedszkolu są trzy grupy wiekowe; „Motylki” i Żabki”, dzieci z tych grup kontynuują edukację przedszkolną, a grupa rozpoczynająca to „Pszczólki”. Każda z grup liczy 25 dzieci. W związku z realizacją rocznego planu pracy przedszkolaki wraz z wychowawcami odwiedziły gospodarstwo państwa Opoków. W celu poznania przez dzieci jesiennych prac polowych przedszkolaki miały możliwość pod nadzorem gospodyni: obserwowanie, wyrywanie, zbieranie darów ogrodu. Bliski kontakt z naturą dał dzieciom wiele radości, a sama wyprawa była dla nich ogromnym przeżyciem.

Dziękujemy państwu Bajerom oraz
mamom z Rady Rodziców
za przygotowanie tak wspaniałej imprezy.