Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

Tymowa, Tymowa do boju gotowa”

TV2 8000     Takim okrzykiem zagrzewali się nasi przedszkolacy do rywalizacji w Gminnej spartakiadzie „Od przedszkola do Strażaka”, która odbyła się 19 października na Hali Sportowej w Czhowie.

     Przedstawiciele wszystkich grup aktywnie reprezentowali nasze przedszkole we wszystkich konkurencjach oraz bardzo głośno i z wielkim zaangażowaniem dopingowali się wzajemnie. W czasie obrad jury dzieci spotkały się z ratownikiem medycznym panem Łukaszem Pajorem, który przybliżył dzieciom zasady udzielania pierwszej pomocy, a przede wszystkim zachowania się podczas nagłych wypadków. Na zakończenie ogłoszono wyniki. Dzieci otrzymały dla przedszkola dyplomy, nagrody w postaci sprzętu sportowego. Był też słodki poczęstunek.

ZOBACZ ZDJĘCIA 

2019  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.