Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa

pasowaniePasowanie na przedszkolaka 2017/2018

Coś Wam powiem w tajemnicy,

wielki sekret zdradzę Wam

lubię chodzić do przedszkolaka,

bo już latka swoje mam”

W piątek 13. października odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka” w grono dzielnych przedszkolaków wstąpiło 23 dzieci- najwięcej bo aż 18 do grupy „Żabek”, 4 do grupy „Motylków” oraz 1 do grupy „Biedronek”.

Dzieci zaprezentowały krótką część artystyczną, złożyły uroczystą przysięgę, a następnie pani dyrektor pasowała ich na prawdziwych przedszkolaków. Dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.

Dziękujemy rodzicom za udział w tak ważnej dla dzieci uroczystości.

ZOBACZ ZDJĘCIA

2019  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.