Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony.
Publiczne Przedszkole Tymowa
Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Lato wierszem malowane”

Lato, pobądź z nami.
Lato, nie uciekaj.
Dom daleko,
gwar daleko,
ale blisko rzeka.'”

      W dniu 19 września rozstrzygnięto przedszkolny konkurs recytatorski. Do konkursu zgłosiło się 23 dzieci. Jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ uczestnicy pięknie recytowali, gestykulowali i mieli liczne rekwizyty. W konkursie wzięli udział:

Karolinka Kuśnierz, Wojtuś Mrozowski, Olek Oleksy, Patrycja Urbańczyk, Antoś Bajer, Amelka Dudek, Karolinka Odroń, Martynka Apryjas, Marysia Oleksy, Zuzia Chojecka, Kacper Gołąb, Kamil Kuśnierz, Amelka Janik, Kinga Leszczyńska, Karolinka Wątroba, Julka Nastałek, Ola Osuch, Martynka Oleksy, Madzia Mida, Ola Cabała, Oliwia Surówka, Szymon Chojecki, Nikola Woda. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami.

W kategorii 5/6 latków

I miejsce i udział w konkursie międzyprzedszkolnym zdobyła

Lenka Motak

W kategorii 3/4 latków

I miejsce i udział w konkursie międzyprzedszkolnym zdobyła

Kamilka Habel

Dziękujemy rodzicom za wybór wierszy dla dzieci, dobór odpowiednich strojów i przygotowanie rekwizytów.

Zobacz zdjęcia

2018  Publiczne Przedszkole w Tymowej - Tymowa 
W.G.