Lato wierszem malowane”

Dom daleko,
gwar daleko,
ale blisko rzeka.'”

W dniu 19 września rozstrzygnięto przedszkolny konkurs recytatorski. Do konkursu zgłosiło się 23 dzieci. Jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ uczestnicy pięknie recytowali, gestykulowali i mieli liczne rekwizyty. W konkursie wzięli udział:

Karolinka Kuśnierz, Wojtuś Mrozowski, Olek Oleksy, Patrycja Urbańczyk, Antoś Bajer, Amelka Dudek, Karolinka Odroń, Martynka Apryjas, Marysia Oleksy, Zuzia Chojecka, Kacper Gołąb, Kamil Kuśnierz, Amelka Janik, Kinga Leszczyńska, Karolinka Wątroba, Julka Nastałek, Ola Osuch, Martynka Oleksy, Madzia Mida, Ola Cabała, Oliwia Surówka, Szymon Chojecki, Nikola Woda. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami.

W kategorii 5/6 latków

I miejsce i udział w konkursie międzyprzedszkolnym zdobyła

Lenka Motak

W kategorii 3/4 latków

I miejsce i udział w konkursie międzyprzedszkolnym zdobyła

Kamilka Habel

Dziękujemy rodzicom za wybór wierszy dla dzieci, dobór odpowiednich strojów i przygotowanie rekwizytów.