TEATRZYKI W PRZEDSZKOLU

„ Więc pamiętajcie miłe dzieci,
co bajka szepcze Wam do ucha.
Nie wszystko złoto co się świeci,
a skarby w Waszych są serduszkach"

Nasze przedszkole odwiedzają różne teatrzyki objazdowe z bardzo pięknymi, bogatymi w treść bajkami.

Teatr „Art Cinema „ przedstawił „Baśń o złotym ptaku".
Dzieci z zapartym tchem obejrzały przedstawienie. Akcja przeniosła je w świat, gdzie przyjaźń i miłość cenniejsze są niż złoto.
Aktorzy teatru „Bajka" poprzez „Cenne rady" przypomnieli zasady ruchu drogowego, nauczyli dzieci gdzie szukać pomocy jeśli obok nie ma rodziców i opiekunów. Dzieci wiedzą też, że nie należy ufać obcym, nie można z nimi zawierać przyjaźni.

Aktorzy teatru lalek „Kukiełka" w „Orzeszku" ukazali,że nie można drugiemu robić krzywdy, bo kiedyś może być odwrotna sytuacja kończąc puentą „Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada"